MISTRZOSTWA ŚWIATA SUPER ENDURO


Dwaj mistrzowie zapraszają na polską rundę Mistrzostw Świata SuperEnduro

To zdecydowanie będzie starcie tytanów! Sześciokrotny Mistrz Świata, złoty medalista X-Games – Tadeusz „Taddy” Błażusiak kontra najlepsi zawodnicy globu po raz pierwszy w historii pojawią się w TAURON Arenie Kraków. Ekstremalne wyścigi na motocyklach crossowych odbędą się na torze zbudowanym z ziemi, ogromnych opon, bali drewna i głazów. Tego nie można przegapić! Patronem honorowym wydarzenia jest zwycięzca Rajdu Dakar 2015 – Rafał Sonik.


Jeśli chcecie zobaczyć wydarzenie jakiego jeszcze nigdy w TAURON Arenie Kraków nie było oraz wesprzeć dopingiem Tadka Błażusiaka oraz innych polskich zawodników, nie zwlekajcie z zakupem biletów. Wielkie emocje gwarantowane!

BILETY

Bilety indywidualne do nabycia na eventim.pl. Zakup biletów grupowych/VIP prosimy o kontakt z nami.

KUP BILETBILETY GRUPOWE/VIP

TADDYBLAŻUSIAK

Harmonogram

Sobota, 10 grudzień


16:00 – Drzwi otwarte
18:00 – Uroczyste otwarcie
18:15 – Prezentacja zawodników
18:25 – Klasa Prestige – Super Pole (8 zawodników)
18:40 – Klasa Junior – pierwszy finał – (6 minut + 1 okrążenie)

ZOBACZ

ZOSTAŁO...


000 dni 00 godzin 00 minut 00 sekund


Dance/Fire Show


Oprawę artystyczną zapewniają artyści z dwóch formacji: Psycho Dolls oraz Enigma Art. Akrobatyczno-taneczne pokazy okraszone sporą dawką ognia …

ZOBACZ

Nie może Was zabraknąć

Polskie Grand Prix będzie pierwszą eliminacją cyklu halowych Mistrzostw Świata SuperEnduro FIM rozegraną w rodzinnych stronach Błażusiaka. Taddy czekał na taką możliwość wiele lat. Dzięki staraniom Sportainment, ŁKM i honorowego patrona wydarzenia – Rafała Sonika to marzenie naszego reprezentanta spełni się już 10 grudnia 2016. Najlepsi zawodnicy świata wystartują w TAURON Arenie Kraków, gdzie będą musieli się zmierzyć z utytułowanym gospodarzem.

TAURON Arena Kraków


TAURON Arena Kraków to największy w Polsce i jeden z najnowocześniejszych na świecie halowy obiekt widowiskowo-sportowy. Położona jest zaledwie 4 kilometry od Rynku Głównego w Krakowie, w malowniczym otoczeniu Parku Lotników Polskich.

Sprawdź miejsce

Dziękujemy naszym partnerom, dzięki Wam tworzymy historię Super Enduro w Polsce.