Dance/Fire Show


Dance/Fire Show

Oprawę artystyczną zapewniają artyści z dwóch formacji: Psycho Dolls oraz Enigma Art.
Akrobatyczno-taneczne pokazy okraszone sporą dawką ognia przy akompaniamencie porywającej muzyki to coś, co potrafi zrobić duże wrażenie na widzach niezależnie od wieku. Artyści z obu grup mają w większości za sobą karierę sportową lub taneczną, a aktualnie przekuwają swoje umiejętności w wyjątkowy spektakl.

Jak opisują swoją działalność Ola i Jacek: „Enigma Art to niezwykłe doznania i niezapomniane widowiska, gdzie pasja do sportu przerodziła się w spektakl, a ciało w sztukę. Gracja i gibkość połączona z kunsztem teatralnym, to wieloletnia praca artystów, którą z przyjemnością prezentujemy. Doświadczenia w tańcu i akrobatyce, ewolucje na ziemi i w powietrzu, magia ognia i efektów pirotechnicznych – cały ten majestatyczny ruch przenosi do świata, gdzie przekracza się granice ludzkich możliwości. Fascynujące akty przedstawiające sztukę, ekspresję i niezapomniane dla widza emocje to niezwykły popis możliwości zaszyfrowanych w ruchy artysty.“

Śmiało można ten opis odnieść także do działalności Psycho Dolls. Dziewczyny robią niesamowity fire show połączony z akrobatyką powietrzną na podwieszonych pod sufitem: spirali, szarfach, czy hula hopach. To zdecydowanie robi wrażenie! A do tego nie dość, że dziewczyny prezentują energetyczne show, to same są gorące!